כיצד עובד שיווק מבוסס תוכן? 

שיווק בפייסבוק מבוסס כתיבת תוכן (content marketig) יוצא מנקודת הנחה שבעידן הדיגיטלי של היום הלקוחות שלך פחות קשובים לפרסומות המפריעות להם בעת קריאת עיתון / גלישה באינטרנט וכדומה. כמוך, גם הלקוחות שלך, אוהבים לחפש הכול בעצמם - טיפים, הדרכות, מאמרים, חברות ואנשי מקצוע.

באמצעות שיווק מבוסס כתיבת תוכן אתה לא צריך לרדוף אחרי הלקוחות שלך עם ססמאות אלא לספק להם את התכנים שהם מחפשים
(מידע, טיפים, הדרכות, חדשות ועוד). כפועל יוצא - הלקוחות יימצאו גם אותך!

כתיבת תוכן

כלי השיווק של "שיווק מבוסס כתיבת תוכן"

כתיבת מאמרים
כתיבת מאמרים המעבירים יידע, הדרכה, טיפים וכדומה. המאמרים מופצים באתרי מאמרים ובפורטלים רלוונטים. המאמרים מפנים את הקוראים אל החברה וכן מקושרים לאתר החברה.

ניהול בלוג עסקי
פרסום שוטף של פוסטים באתר החברה. מעבר למידע שימושי, מספק הבלוג מילות מפתח למחפשים במנועי החיפוש ומקדם את אתר החברה בכך שהוא משדר למנועי החיפוש שמדובר באתר חי ופעיל.

ניהול תוכן באתר החברה
כתיבה ועריכה של תכני אתר החברה כך שיבצעו את הפעולה שלשמה נכנס המשתמש לאתר (הסבר מיידי על פעילות החברה ויתרונותיה והנעה לפעולה), כתיבת תכנים איכותיים שישרתו את תדמיתה של החברה בעיני הקוראים ושיהיו "ידידותיים למנועי חיפוש" מבחינת מבנה, מילות מפתח וקישורים.

עיצוב, כתיבה והפצת ניוזלטר
משלוח של ניוזלטר למאגר הכתובות של החברה הכולל לקוחות ומתעניינים שונים. על הניוזלטר לכלול תכנים כללים מעניינים, חדשות מהחברה ומבצעים מכירתיים. מטרתו של הניוזלטר הוא הידוק הקשר עם הלקוחות הקיימים ומתעניינים שונים במוצרי החברה.

כתיבה והפקת תכני וידאו
קטעי וידאו בעלי אופי הדרכתי או בידורי המופצים באתרי וידאו ומדיה חברתית ומפנים את הצופים המתעניינים בנושא הוידאו לאתר החברה / דף נחיתה.

הקמה וניהול מדיה חברתית
מה לא נאמר על עוצמתה? תכנים אטרקטיבים המוזנים באופן שוטף + דף נחיתה נכון מאפשרים את חשיפת החברה לקהל מפולח מקרב מיליוני משתמשי הפייסבוק.

תכנים אחרים
תכנים לדברי דפוס, מצגות חברה, פרופיל חברה ועוד.

לסיכום, כלי שיווקי עם שילוב תוכן איכותי יכול להפוך את הגולשים שלנו למרוצים ולהפיק מכך לידים.
רוצים לשמוע עוד? בקרו באתר האינטרנט של החלוץ

מעוניינים ליצור בז באינטרנט? שיווק נכון מתחילים עם טייץ קידום בפייסבוק